З громадами біля Луцька потрібно відновлювати публічний діалог, – Данильчук

Луцьк повинен повернутися в публічну площину спілкування з навколишніми громадами задля співпраці.
На цьому наголосив керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук під час засідання бюджетної комісії Луцькради 26 листопада.
Комісія розглядала проект рішення про встановлення плати за надання освітніх послуг у закладах дошкільної, загальної середньої освіти комунальної форми власності для батьків, діти яких не зареєстровані в місті Луцьку.
Депутати розкритикували відповідну ініціативу, адже оплачувати повинні батьки.
Павло Данильчук зазначив, що саме такі питання варто розв’язувати разом з керівниками ОТГ.

«Всі сходяться на думці, що такий проект рішення не можна ухвалювати. Звісно, проблема є і її треба розв’язати. Тому нам треба повертатися в публічну площину спілкування з очільниками ОТГ біля Луцька. За цим столом була така остання зустріч щодо транспортного колапсу. Треба відновлювати співпрацю, бо у нас багато проблем. Ми за політичною боротьбою за владу програли боротьбу за об’єднання. Ось в освіті є проблемне питання – давайте їх зберемо і будемо шукати шляхи розв’язання», – зазначив обранець громади.

Зазначимо, що у школах міста навчається 2500 тисячі дітей з сільських громад та 490 діток відвідують садочок. 1 січня 2019 року законом вводиться принцип «гроші ходять за дитиною».