З об’єднанням Луцька і прилеглих громад не можна затягувати, – Данильчук

Лідер «Народного контролю» на Волині, депутат Луцької міської ради Павло Данильчук переконаний, якщо не пришвидшити процес об’єднання Луцька з навколишніми сільрадами, місто може опинитися у ненайкращому становищі, зокрема може втратити статус населеного пункту обласного значення.

Про це він заявив у ефірі програми Протилежний Погляд LIVE.

Зазначимо, що фракція «Народний контроль» ініціювала звернення про добровільне об’єднання територіальних громад (Луцькради із Прилуцької, Підгайцівською та Гіркополонківської сільських рад), яке протягом місяця підписали лише 13 депутатів із 42. Серед підписантів: Павло Данильчук, Анна Мовяк, Олександр Лазука, Микола Яручик, Артем Запотоцький, Микола Собуцький, Тарас Шляхтич, Алла Надточій, Юлія Вусенко, Наталія Бунда, Андрій Авраменко, Петро Нестерук та Андрій Покровський.

«На сьогодні об’єднання – це актуально, тому що переформатована міська рада, нас чекають позачергові вибори міського голови. Відповідно постає питання – чи нас цікавлять лише перевибори мера чи – комплексний підхід перевиборів об’єднаною міської ради», – підкреслив Павло Данильчук.

Він також додав, що об’єднання дозволить збільшити міський бюджет за рахунок субвенцій та потужних підприємств, які розташовані навколо Луцька. А також депутат заявив, що це стратегічний крок для розвитку Луцька.