З таким рішенням Старий ринок не реорганізуєш, – фракція «Народний контроль»

Питання про надання ділянки площею 0,59 га на вулиці Глушець, 1, у постійне користування комунального підприємства «Луцькі ринки» винесли на розгляд сесії з порушенням процедури – за день до сесії, від земельної комісії.

Крім того, фракція «Народний контроль» виступила проти цього рішення у такій редакції. Депутат Анна Мовяк наголосила, що влада так само хоче використовувати земельну ділянку не за цільовим призначенням. На тій територія повинна бути парковка.

Керівник фракції Павло Данильчук також вважає, що не доцільно надавати ділянку в постійне користування, бо тоді взагалі не йтиметься про жодне перенесення Центрального ринку.

«Я б зрозумів, якби ми надали в оренду на 1 рік із баченням, куди ми перенесемо торгові ряди, що там розташовані. Ми ж говорили про те, що хочемо ліву частину ринку звільнити», – сказав депутат.

Водночас, він зазначив, що підтримує, аби комунальне підприємство заробляло кошти, втім, потрібно вирішити питання щодо звільнення території. Разом з тим, Данильчук вважає, що для початку необхідно заслухати директора комунального підприємства «Луцькі ринки».

Інші депутати також закликали не поспішати з цим питанням, адже на днях повинна зібратися робоча група, яка розробляє концепцію Старого ринку.

Зрештою, не зважаючи на пропозиції доопрацювати проект рішення, провладна більшість його підтримала. Нагадаємо, на цій ділянці раніше не продовжили договір оренди Волинській облспоживспілці.