Заїзд на вулиці Степана Бандери, 19, зремонтують

Такі горби після кожного дощу перетворюються на вершину айсберга. Місцеві мешканці жартують: перед заїздом у їх двір треба перехреститись, адже на таких ямах буває  і автомобілі розбиваються. Вже декілька років на проблему ніхто не реагує, тож люди звернулись до «Народного Контролю».

Заїзд до дворів на вулиці Степана Бандери  вже давно нагадує шматок треку для маунтинбайку. Жителі кажуть: за поганої погоди без чарівних заклинань з двору не вийдеш.

«По-перше, людям дуже важко ходити, незручно, небезпечно, тут після дощу просто жах – озера. Шацькі озера ще одні з’являються! По-друге, машиною можна отримати пошкодження, тому що, такі горби, ви бачите – неможливо їздити…», – розповідає місцевий житель Максим.

«Коли сухо, то можна сказати, переповзаємо, коли ні – перепливаємо, такі в нас варіанти заїзду в двір, а так – молимся», – додає лучанин Юрій.

Знімальна група «Народного контролю» дізнавалася про можливість вирішення проблеми у департаменті ЖКГ. Там запевнили – заїздом у двір займуться найближчим часом.

«На наступному тижні я поставлю бригаду, яка ось ці горби порівняє: ми засипемо старим відфрезованим асфальтом. Я думаю, що, принаймні, рік воно постоїть таким чином. Таких, котлованів оцих не буде на заїзді в двір, а на наступний рік будемо планувати, щоб включати в перлік дворів, де буде плануватися капітальний ремонт», – запевнив Микола Осіюк, заступник директора департаменту ЖКГ Луцька.