За 3 роки Львів втратив майже 9 млн грн на оренді приміщень, – Добродомов

За результатами ревізії діяльності Управління комунальної власності Львівської міськради за 2011-2014 роки Львів втратив 8 млн 874 тис. грн на оренді приміщень.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«За результатами цієї ревізії відкрито дві кримінальні справи ще у 2014 році. Проте доля даних кримінальних справ не відома, і не факт, що ведеться розслідування. Хочу наголосити, що Інна Свистун займає посаду начальника Управління комунальної власності ЛМР ще з 2013 року, і проблема з комунальним майном не виникла вчора. І навряд чи настільки масштабні і корупційні схеми обійшлись без уваги та співпраці з начальницею Управління», – написав нардеп.

Добродомов зазначив, що за  даними фактами ним було направлено два депутатські звернення.

«Перше – до обласної прокуратури і поліції щодо стану розслідування кримінальних проваджень, що зареєстровані були ще 3 роки назад. Друге – до Управління комунальної власності Львівської міськради, щоб вони пояснили, чому орендодавці не платили пеню за прострочення орендної плати та на яку фактичну суму забезпечено повернення проблемної заборгованості до міського бюджету. Адже в акті ревізії вказано, що збитки щодо цього епізоду сягають 4,3 млн грн! Ми чекаємо чітких відповідей та результатів розслідування!», – зазначив Добродомов.

_20170621_13282508 _20170621_13284808