За підтримки «Народного контролю» на Надвірнянщині пройшов дитячий турнір з міні-футболу

У рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбувся черговий 10 розіграш кубка «Надії» з міні-футболу серед дитячих команд Надвірнянського району, що проходив на стадіоні «Нафтовик».

«Такі турніри на Надвірнянщині організовуються часто. Ми присвячуємо їх визначним датам, як-от День незалежності, День захисту дітей.  Безпосередньою організацією займається міський голова спільно з депутатським корпусом та федерація з міні-футболу. Водночас депутати від «Народного контролю» фінансово підтримали команду «Олімп», – розповідає депутат Надвірнянської міської ради від «Народного контролю» Василь Кузюк.

Участь у змаганнях взяли 8 команд, які після ігор попереднього етапу визначили четвірку найсильніших, що розіграла між собою призові місця.

Гравцям надвірнянського «Олімпу» вручили бронзові медалі (капітан Володимир Дем’янчук). Традиційно були визначені і кращі гравці – воротар Василь Збіглей (ФК «Надвірна»), захисник Владислав Бучакчийський («Олімп» м. Надвірна), нападник Назар Дмитрук (ФК «Красна») та кращий гравець турніру Максим Попович (ФК «Надвірна»).

Гравці отримали пам’ятні призи і дипломи, які на цей турнір надав шанувальник дитячого міні-футболу, депутат міської ради від «Народного контролю» Василь Кузюк.

Фото: «Надвірнянська правда»