За підтримки «Народного Контролю» почав діяти психологічно-реабілітаційний клуб «Я живу!»

Керівник кіровоградського телевізійного проекту «Громадського Руху «Народний Контроль» Ірина Романів із вересня працює над допомогою сім᾽ям Героїв АТО із вересня 2014 року.  Також вона серед ініціаторів створення психологічно-реабілітаційний клубу «Я живу!».

 «Сьогодні важко бути поодиноким волонтером, адже довкола відчутне послаблення ідеї допомогти побратиму на війні, сім᾽ям Героїв, яким вручили ордени, і залишили один на один із бідою. Гірко споглядати, що люди за рік забули про ціну війни, про вартість спокою і об’єднання заради миру. Тому навіть маленькі у своїх масштабах ініціативи мають генерувати все більше залучення людей, охочих допомогти», – міркує Ірина Романів.

Щоб почути проблеми дружин військових, допомогти подолати наслідки втрати, висловити свою вдячність за героїзм бійців та зберегти пам’ять про них, у квітні команда однодумців створила психологічно-реабілітаційний клуб «Я живу!».

«Ідея клубу зародилася давно, але довший час ми не мали приміщення, куди можна було б запросити дружин «атомників», їхніх дітей для спілкування. Наразі, вперше, ми збиралися в ІАЦ «Перевесло», за що щиро дякую Сергію Михальонку, керівнику «Народного Контролю» Кіровоградщини. Відтепер ми щомісяця матимемо змістовні зустрічі із сім’ями бійців. Найближча зустріч планується уже цього місяця. Попередня дата – 19 червня» – поінформувала  Ірина Романів.