За потрібні голосування з олігархічними групами «розраховуються» економічними преференціями, – Добродомов (+ відео)

Політична корупція нікуди не зникла з ВРУ – за надання «економічних преференцій» влада, коли їй це потрібно, залучає голоси олігархічних груп у Парламенті.

Про це в ефірі «112. Україна» повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, коментуючи оприлюдення нових фактів «чорної бухгалтерії» «Партії регіонів».

«Політична корупція нікуди не зникла. Ми бачимо це по голосуваннях, коли разом із фіктивною коаліцією за певні закони голосують й олігархічні групи. Чи розраховуються за голоси готівкою? Радше – потрібними кадровими призначеннями, забезпеченням впливу на держпідприємства, тендерами і повернення ПДВ», – констатував він.

Нардеп зазначив, що для ухвалення потрібних владі рішень коаліція залучає голоси груп «Відродження» та «Волі народу», а також «Опозиційного блоку», представники якого у потрібний момент закривають очі на свою «опозиційність.

«Ми бачили, як коли потрібно, «Опоблок» голосував «за» потрібні владі рішення. Або навпаки, не голосував, наприклад, за відставку Яценюка, дії котрого сам і критикував понад рік. Виникає питання – за які преференції це робиться?», – наголосив Добродомов.

Фото: rada.gov.ua