170415_zagratamy

За ТОП-корупцію треба карати довічним ув’язненням, – Добродомов (+ відео)

Щоб знизити рівень корупції, потрібно вдаватися навіть до таких жорстких кроків, як довічне ув’язнення для ТОП-корупціонерів.

Про це в «Подробицях тижня»  заявив секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного контролю»  Дмитро Добродомов.

«За минулий рік з усіх VIP-чиновників до відповідальності за корупцію притягнули  лише троє – двоє слідчих і голова сільради. І це проблема не лише слідчих, але й судових органів», – зазначив він.

Нардеп констатував, що для виправлення ситуації треба посилювати міри покарання за хабарництво та корупційні злочини.

«Зокрема, законопроект №5159, який зареєструвала наша група «Народний контроль», пропонує довічне ув’язнення для ТОП-хабарників. Так, можливо, це жорстко, але іншого виходу нема. Крім того, треба заборонити відпускати під заставу корупціонерів, які, вирвавшись з-під арешту, одразу тікають із країни», – зауважив Добродомов.

Також він наголосив на необхідності створення Антикорупційного суду.

«У рамках Судової реформи, що стартує за кілька тижнів, передбачено створення окремого суду, що розглядатиме саме корупційні справи. Та для цього потрібен ще й окремий закон, який забезпечить Антикорупційному суду незалежність у роботі», – пояснив Добродомов.