Замість піти на зустріч громадам щодо руху приміського транспорту, профільна комісія відбувається відписками, – Дума

Проблема із переносом кінцевих зупинок для приміських маршруток у Львові, що викликала хвилю обурення у мешканців області, залишається відкритою через бездіяльність голови профільної комісії у Львівській обласній раді.

Про це, за результати засідання постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку, заявив заступники її голови, депутат з фракції «Народний контроль» Андрій Дума.

 «Ми отримали понад 40 звернень від різноманітних громадських організацій, міських, районних рад області, які висловлюють своєї невдоволення щодо того, як відбулася реформа руху маршрутів приміського значення. Передусім ідеться про перенесення кінцевих зупинок у Львові. Але що робить транспортна комісія? По суті, ігнорує ці звернення», – говорить Андрій Дума.

За його словами, замість шукати вирішення проблеми, іти на зустріч громадам, комісія на чолі з її головою Михайлом Сидоровичем, відбувається стандартними відповідями-відписками і всі звернення скеровує у профільний департамент при Львівській державній обласній адміністрації.

«Це неправильно. Насправді облрада, зокрема, і через профільну комісію, має диктувати обладміністрації, як повинен діяти приміський транспорт. Натомість комісія – просто вмила руки і абсолютно бездіяльна», – резюмував Андрій Дума.