Зараз країною керують виконуючі обов’язки, які не звітують про свою роботу, – Добродомов

Сьогодні ряд ключових посад та міністерств очолюють виконуючі обов’язки, а це загрожує повною безвідповідальністю за їхню діяльність на цих посадах.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов в коментарі телеканалу «112 Україна».

«Зараз в коаліції продовжують торги. Сьогодні це посади голови НБУ та омбудсмена з прав людини. В коаліції зараз вирішують важливе питання, за яку посаду проголосувати спочатку. Адже вони хвилюються, що проголосувавши за одну посаду, потім одна з фракцій вийде із зали, та не вистачить голосів на іншу. Зараз країною керують виконуючі обов’язки. І це дуже зручно для влади, адже потім кожен з них скаже, що не мав відповідних повноважень. Та сама ситуація в нас і з НБУ, де вже 10 місяців немає голови», – розповів нардеп.

Добродомов наголосив, що «Народний контроль» вимагатиме публічного аудиту роботи НБУ.

«Ми вже давно вимагаємо прозорого аудиту Нацбанку. «Народний контроль» виступив з такою ініціативою практично три роки тому, проте і досі нашу пропозицію ігнорують. Ми мусимо отримати відповіді на запитання щодо курсу долара, рефінансування банків. Важливим є питання траншів МВФ. Влада запевняє, що вони пішли на поповнення золотовалютних запасів, так чому вони тоді зменшились? Тому необхідно провести аудит, адже це стосується мільярдів наших з вами грошей», – констатував нардеп.