Зараз у владі є чіткий поділ на «старих» і «нових» політиків, – Добродомов (+ відео)

Якщо раніше у Парламенті був чіткий поділ на «наших» із числа патріотичних сил і на «чужих»  – «Партію регіонів» і комуністів -, то тепер цей «водорозділ»  варто поставити між «старими» і «новими» політиками.

Про це у «Великому інтерв’ю» зі Світланою Орловською на NewsOne заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«За старою логікою,– зараз Парламент «наш», але все одно щось далі не працює. А причина в тім, що «старі» політики  і у владі, і в опозиції бюджет країни і досі сприймають як свій приватний ресурс, з якого можна викачувати гроші», – наголосив Добродомов.

Як приклад нардеп нагадав, що і представник «Народного фронту», екс-прем’єр Яценюк,  і екс-регіонал  Єфремов були причетні до маніпуляцій і розкрадання бюджету. Утім, наголосив Добродомов, перший принаймні не був причетний до співпраці з ворогом України – Росією.

Також Добродомов наголосив, що попри отриману від нинішньої влади індульгенцію,  рано чи пізно Яценюк відповість перед законом за корупційні схеми в Уряді під його керівництвом.

«Матеріали справ нікуди не зникають. І хоча зараз ми маємо коаліцію, за якої Яценюку все зійде з рук,  рано чи пізно влада поміняється. А коли повноваження будуть у принципових людей, все стане на свої місця», – переконаний він.

повний випуск програми  – https://youtu.be/M82gNHRNa_M