15666077_1399665696733304_1594416622_n

Засідання «транспортного» конкурсного комітету перенесли через сумніви в його легітимності

Засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на міських маршрутах Львова перенесли на невизначений термін через сумніви щодо легітимності його роботи.

Про це повідомив представник комітету, депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький, який і виступив ініціатором перенесення засідання.

«Уже на початку я поцікавився в організаторів, а це міський Департамент житлового господарства та інфраструктури, чи нема перешкод для нашої роботи. Зокрема, якими є рішення судів щодо законності самого конкурсу. Адже, за словами, одного із представників громадськості у комітеті, є рішення Франківського суду, за яким і конкурс, і наші засідання є нелегітимними», – пояснив Свінціцький.

Також депутат попросив уточнити, хто нестиме відповідальність, якщо виявиться, що засідання комітету проводяться незаконно, – організатори чи кожен із представників комітету окремо.

«Відтак, поки нема юридичного обґрунтування усіх дискусійних моментів щодо проведення конкурсу, роботи комітету, я запропонував перенести засідання. Семеро осіб проголосували «за», ще шестеро – «проти». У результаті, засідання перенесли до вияснення всіх юридичних нюансів», – додав Свінціцький.