Завдяки активісту «Народного контролю» на вул. Лермонтова відремонтували каналізацію

До «Народного контролю» звернулись жителі вулиці Лермонтова в Івано-Франківську із скаргою на незадовільну роботу комунікацій між будинками №16 і 18. Неодноразові звернення людей до водоканалу проблему не вирішили. «Народний контроль» звернувся із відповідним запитом до КП «Івано-Франківськ Водоекотехпром».

Комунальники відреагували на запит і спільно з активістами, зокрема Бондарем Віталієм, та мешканцями дійшли згоди щодо ремонту комунікацій. На даний момент служба експлуатації каналізаційних мереж КП «ІФВЕТП» розпочала роботи по ремонту господарсько-побутової каналізації по вулиці Лермонтова16-18. Завершення робіт планується до 10.07.2016 року.

«Багато років в нас існувала проблема забитої каналізації. Дрібний ремонт окремих ділянок результату не давав. Чистити доводилося власними силами. Зараз каналізація відремонтована, усі жителі задоволені і вдячні «Народному контролю» за роботу», – кажуть люди.

Нагадуємо, що в Івано-Франківську працює приймальня «Народного контролю» та приймальня народного депутата України Дмитра Добродомова, де людям завжди готові надати кваліфіковану інформацію та допомогу, а, за потреби, і консультацію юриста.

001002003