Завдяки громаді на вул. Куліша призупинили сумнівне будівництво

Майже у центрі Львова на вулиці Куліша, 47 міська рада дала дозвіл на зведення багатоповерхівки. Люди били на сполох: через будівництво стіни їхніх австрійських будинків почали вкриватися тріщинами. Мешканці звернулися до «Громадського руху «Народний контроль».

Місцева мешканка пані Наталія обурювалася: висотка закриє світло одразу декільком будинкам.
«У дворі будинку Куліша, 47 «Гранд-Буд-Сервіс ПП – Львів» почав зведення  двох восьмиповерхових будинків. Коли їх побудують, то закривають вікна не тільки нашому будинку, а й будівлям на вул. Цеховій, вул. Газовій», – переконана  пані Наталія.

«Руйнується дім, пішли тріщини. Влада не реагує!», розповіла місцева мешканка Людмила.

Координатор «Громадського руху «Народний контроль» Сергій Бащук впевнений – люди мають організуватися в групу, яка відстоюватиме права мешканців будинків.

Відтак, «Громадський рух «Народний контроль» разом із громадою вирушив до Львівської міської ради. Чиновники пообіцяли прийти на будівельний об’єкт та організувати зустріч, на якій мешканці, влада та забудовник могли би порозумітися та прийти до спільного рішення.

Під час громадського обговорення дійшли згоди – будівництво потрібно призупинити.

«Призупинити будівництво – єдине рішення. Будівельник має це розуміти. Інакше мешканці,  активісти  «Громадського руху «Народний контроль» вдамося до акцій протесту», –  заявив координатор «Громадського руху «Народний контроль» у Львові Сергій Бащук.

Завдяки місцевим мешканцям та під тиском «Народного контролю» міська влада таки призупинила будівництво.  Погодився на компроміс і забудовник: пообіцяв вести переговори  з ініціативною групою від громади щодо корекції поверховості будівлі.

«Поки будівництво буде призупинене. Необхідно створити робочу групу, перш за все із мешканців будинків, представників забудовника, щоб обговорити, на яких умовах буде вестиметься будівництво», – підтвердив директор Департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів.

«Громадський рух «Народний контроль» стежитиме за перебігом подій.