тернопіль17

Завдяки «Народному контролю» біля корпусу університету зробили пішохідний перехід

Завдяки «Народному контролю»  комунальники намалювали розмітку та встановили дорожній знак на вул. Громницького, 1 у Тернополі.

Нагадаємо, що біля навчального корпусу історичного факультету Тернопільського університету  попри жвавий рух не було пішохідного переходу, то ж містяни перетинали дорогу на власний страх і ризик.

«Велика кількість студентів  переходять із корпуса в корпус. Понад те, неподалік 9-та школа, учні постійно на перерві перебігають дорогу до магазину. При такій інтенсивності руху тут апріорі потрібно зробити якусь розмітку чи перехід. Велика удача, що на сьогоднішній день тут ще не було трагедії», – поділася хвилюваннями викладачка факультету Оксана Василівна.

Люди нарікали, що неодноразово потрапляли в небезпечні ситуації, адже важко передбачити, зупиниться водій чи ні.

Після того, як «Народний контроль» вказав комунальникам на відсутність пішохідного переходу, на вулиці Громницького встановили дорожній знак та намалювали розмітку. Л

«Це давно треба було зробити, тепер добре видно пішохідний перехід. Дякую від себе і від своїх друзів «Народному контролю».  Ваша робота помітна в Тернополі. Так тримати», – звернувся до журналістів тернополянин пан Роман.