Завдяки «Народному контролю» біля «палацу щастя» засипали вибоїну

Упродовж місяця глибока вибоїна на вул. Соборності створювала небезпеку для пішоходів та водіїв. Тепер завдяки «Народному Контролю» комунальники нарешті ліквідували яму.

 «Народний контроль» звернув увагу на вибоїну  провалля біля Палацу урочистих подій на вулиці Соборності.  Пошкодження дороги створювало чималі незручності водіям.

 «Хтось може не побачити яму і вʼїхати у неї – авто знищить і сам покалічиться», – каже водій таксі Дмитро.

 А місцевий житель Володимир Миколайович хвилювався через  безпеку дітей:«Малі діти можуть не помітити яму, загратися, впасти, поламати ногу».

 Після звернення «Народного контролю» комунальники засипали яму. Лучани переконані, якби журналісти та громада не контролювали справу, то на проблему і надалі ніхто би не зважав.

 «Провели  ямковий ремонт, а не  капітальний , – говорить про роботу комунальників Тетяна – Та, принаймні, і це краще за дірку в асфальті».

 «Якщо ми не будемо контролювати комунальників, то порядку не буде. Звичайно, якщо всі будуть мовчати, а говоритиме лише хтось один –  діла не буде. Треба, щоб збирались громади, організовано звертались до влади, разом вирішували справи», – переконаний лучанин Олександр.