Завдяки «Народному контролю» мешканці Голої Пристані відстояли свої права в суді

8 лютого завдяки наполегливій роботі активістів «Народного контролю» було отримано справедливе судове рішення Апеляційного суду Херсонської області в інтересах простих громадян, мешканців багатоповерхового будинку, який незаконно був переданий в оренду.

«До нас за юридичною допомогою звернулися мешканці багатоповерхового будинку, які проживають у місті Гола Пристань Херсонської області. У них орендатор підвалу Бабич Д.В., нібито зробивши ремонт, хотів привласнити будинок собі, а це 178 кв. м. Але після так званого ремонту по будинку пішла тріщина. Голопристанська влада, яка і надала право оренди Бабичу Д.В., отримувала кошти від оренди, що було для них дуже зручно», – говорить юрист Херсонського міського осередку «Народного контролю» Олексій Слабченко.

Коли питання набуло розголосу, влада вирішила зняти цей будинок з балансу комунальних підприємств, не провівши інвентаризацію будинку, не усуваючи заподіяну шкоду, і не надавши ніякої допомоги мешканцям. Тепер жителі повинні створити ОСББ, і за свої кошти виправляти заподіяну шкоду.

Завдяки юридичній допомозі у відстоюванні прав громадян в суді активістам «Народного контролю» вдалося отримати справедливе судове рішення – не віддавати підвал орендатору. Це принаймні дасть змогу жителям самим вирішувати проблеми будинку.