Завдяки «Народному контролю» мешканці Калуша скасують фіктивний борг за тепло

У Калуші на Прикарпатті місцевій мешканці уже майже 10 років нараховують неіснуючу заборгованість за тепло. Усі спроби жінки віднайти справедливість не принесли бажаного результату, відтак вона звернулася по допомогу у «Народний контроль».

Як розповіла мешканка Калуша Ганна Гавриляк, вона уже вісім років користується автономним опаленням. Втім і досі отримує два рахунки – один за використаний газ, який справно оплачує. Та від комунального підприємства за тепло, якого не отримує вже майже десять років. За цей час жінці нарахували неіснуючі близько 10 тисяч боргу.

 «Є акт про відрізання батарей, є дозвіл від теплової компанії, є статут, що підтверджується штампами, є технічні умови на реконструкцію та угода з газовою конторою», – розповідає жінка.

На звернення пані Ганни тепловики не реагують роками. Лише у присутності «Народного контролю»  вони вперше пообіцяли вирішити проблему.

«Піднімемо всі документи з 2006 року, щоб вивчити питання», ­ – пообіцяв  директор КП «ВОДОТЕПЛОСЕРВІС» Ігор Яковина.

Результати перевірки комунальники  обіцяють повідомити «Народному контролю». Якщо жінка виявиться правою, увесь борг скасують.