Завдяки «Народному контролю» покарано підприємця, який торгував нелегальним алкоголем

ДФС у Рівненській області відреагувала на звернення «Народного контролю» та оштрафувала підприємця, який реалізовував горілку без акцизи, Нацполіція порушень не виявила.

«Народний контроль» після отримання інформації щодо отруєння мешканців с. Ясениничі, що на Рівненщині, звернувся до правоохоронних органів з вимогою розслідувати даний випадок та перевірити, чи торгує підприємець безакцизним алкоголем.

Державна фіскальна служба повідомила, що після перевірки ФОПа Захарчишина П.П. в кафетерії в с. Ясениничі було виявлено правопорушення. Підприємця оштрафовано. Проте ДФС зафіксувала лише торгівлю алкоголем за меншими цінами, ніж встановлено законодавством, інших правопорушень фіскали не виявили.

Натомість начальник Рівненського районного відділу поліції повідомив, що порушень в діяльності підприємця не виявлено взагалі.

Дмитро Сільман, керівник Рівненської обласної організації «Народного контролю» зазначив, що «піймати на гарячому реалізаторів можливо».

«І ми це робили в закладах торгівлі в м. Здолбунів. А от застосувати таких санкцій, аби потім не повторювали правопорушення, в правоохоронців не виходить. Або вони не хочуть того робити. В даному випадку, поліція взагалі нічого протиправного не помітила. Це насторожує, адже ми одночасно повідомили ДФС, які змогли це зробити. Думаю, керівництву Національної поліції варто звернути увагу на цей факт»», – зауважив Дмитро Сільман.