Завдяки «Народному контролю» справа по Базенку вже внесена до реєстру досудових розслідувань

«Народний контроль» вже неодноразово писав про злочинні дії Державного агентства рибного господарства з проведення реформи рибної галузі. Осередку «Народного контролю» нещодавно стали відомі факти протиправного привласнення службового транспорту. Поліцією було зупинено автомобіль, яким керував Григорій Базенко. Як виявилося, транспорт належить Херсонрибоохороні, а пан Базенко є державним службовцем Херсонського рибоохоронного патруля. Та річ у тому, що все державне майно, злкрема і це авто, на баланс Херсонського рибоохоронного патруля не було передане. Хоча, згідно з наказом №257 від 19 червня 2018 року, майно вже мало бути передане з балансу Херсонської рибоохорони на баланс Херсонського рибоохоронного патруля.

У поліції справу по цьому правопорушенню не хотіли вносити в реєстр досудових розслідувань. Звернувшись до суду зі скаргою на бездіяльність Херсонського міського відділу поліції, суд задовольнив клопотання. Тільки після цього справу внесли в ЄРДР за статтею 191 ч.2, у якій йдеться про привласнення та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

«Вкотре ми зіштовхнулися з бездіяльністю правоохоронних органів. Очевидні факти правопорушення не розслідуються. Тільки за ухвалою слідчого судді ми нарешті домоглися відкриття справи. Надалі будемо слідкувати за ходом проведення цього розслідування. Справа не повинна сходити нанівець, адже всі винні мають нести покарання за свої провини» – голова Херсонського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський.