Завдяки політиці узаконили скандальну висотку опоблоківця Башкаленка, – Данильчук

У Луцьку узаконили багатоповерхівки екс-регіонала, очільника волинського «Опоблоку» Олександра Башкаленка. Попри порушення та обшуки житловий комплекс «Луцька Рів’єра» на вулиці Ковельській здали в експлуатацію.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook керівник «Народного контролю», депутат Павло Данильчук.

За його словами, у питанні незаконних будівництв ключову роль відіграє місцева влада та політика. Данильчук пише, що у Луцьку колишній головний регіонал області, а тепер керівник місцевого «Опоблоку» Олександр Башкаленко, через приватну фірму «Торгінвестбуд-Луцьк» збудував висотку «Луцька Рів’єра».  Зводили будинок із порушеннями, втім, ніхто не хотів рухати одіозного власника будівництва, адже такі, як він – хороша нажива і для силовиків, і для держархбудконтролю.

«Але тут втрутилась місцева політика – переплелись інтереси в луцькій ТВК, коли потрібно було голосувати за процедуру відкликання 5 депутатів ЛМР. Вмотивовані УКРОПом представники «Опоблоку» не підтримали цю ініціативу і так співпало, що в згаданого будівництва раптом все ж таки знайшли порушення. Та не пройшло і пів року, як знову суд забов’язав міську ТВК розглянути процедуру відкликання. І знову представники «Опоблоку» займають відповідну «правильну» позицію. Зате будівництво дивним чином прийнято міською радою в експлуатацію, а 30 травня розпорядженням в.о. міського голови присвоєно адресу земельній ділянці під будівництвом. Ось такі суцільні співпадіння», – розповів Данильчук.