1407_ями_Войкова1

Завдяки тиску «Народного контролю» у Житомирі виділять гроші на ремонт дороги

На вул. Перемоги, 46-а у Житомирі міжбудинкова дорога у жахливому стані, повністю покрита вибоїнами. На звернення мешканців влада не реагує, тому люди звернулись до «Народного контролю».

 «Пройти неможливо, особливо, коли дощі. Утворюється калюжа, в якій повно води, і не видно, куди ступати. Ламали тут люди і ноги, і руки», – описала проблему житомирянка Віра Анатоліївна.

 «Сусідка поверталася з поліклініки, не побачила ями, впала і травмувала ногу», – навела приклад місцева мешканка Марія.

Люди роками безрезультатно просили владу і комунальників відремонтувати дорогу. Коли ж у КВРЖЕПу №5 прийшла команда «Народного контролю», його працівники одразу активізувались. Для початку покосили газони. А експерти оцінили об’єм робіт на дорозі.

 «Орієнтовна вартість ремонту біля двох будинків – близько 100 тисяч гривень», – прокоментував фахівець управління житлового господарства Житомирської міської ради Петро Васильович.

«Спробуємо виділити кошти на роботи, бо ці об’єкти не були заплановані. Але ми обов’язково заасфальтуємо дорогу, ймовірно, уже в цьому місяці», – заявив начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Сергій Кондратюк.