Завтра керівники АТП-1 й управління транспорту доповідатимуть, чому провалюють експеримент з автобусами на Рясне

Завтра, 23 жовтня, під час засідання інженерної комісії Львівської міської ради директор АТП-1 Орест Хамула та керівник управління транспорту Олег Партика доповідатимуть, чому на експериментальному маршруті Рясне-2–пл. Кропивницького вже через кілька днів від початку роботи зменшилася кількість автобусів. Окрім того, мають повідомити, чому маршрут №6а, попри особисті запевняння міського голови, перестає курсувати задовго до 23:00.
Про це повідомив заступник голови інженерної комісії, депутат фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький.

«Уже через тиждень роботи експеримент із маршрутом Рясне-2–Привокзальний ринок, який у разі прибутковості мав би замінити ряснянцям автобус №49, почав нагадувати профанацію і спробу чиновників лише вдати бажання розв’язати транспорту проблему на Рясному. На вихідні отримував повідомлення від мешканців, які так і не дочекалися автобусів у суботу-неділю. Тож маю питання: як у ЛМР планують з’ясувати доцільність цього маршруту, якщо замість обіцяних п’яти, на рейс виходять 2-3 автобуси, якщо є грубе порушення задекларованого розкладу? Відтак, ініціював, аби завтра на профільній комісії директор АТП-1 та керівник управління транспорту доповіли і пояснили цю ситуацію», – повідомив депутат.

Він нагадав, що у суботу, 22 жовтня, жоден чиновник ЛМР так і не наважився прийти на акцію протесту проти транспортного колапсу, яка відбулася на Рясному.

«Відтак, завтра на комісію прийдуть кілька активних мешканців мікрорайону, які від імені громади Рясного зададуть чиновникам наболілі питання. І щодо експериментального маршруту, і щодо того, чому №6а регулярно порушує розклад і припиняє роботу вже о 22:00, замість обіцяної мером 23:00. А ще на крайній сесії я озвучив звернення з проханням пустити тимчасовий маршрут між Рясним і лікарнею швидкої допомоги на час, поки не відбувся конкурс перевізників. Відповіді нема», – додав Свінціцький.

За його словами, сьогодні ряснянці доведені до краю, тому, якщо впродовж наступних двох тижнів чиновники і надалі проявлятимуть байдужість до проблеми, мешканці мікрорайону готові прийти з протестом 8 листопада на засідання сесії Львівської міської ради.