Заяву посла Німеччини потрібно розглядати в дипломатичній площині, – Добродомов (+відео)

Реакція на заяву німецького посла має бути жорсткою, адже жодних виборів за присутності російських військ на Донбасі відбутися не може.

Але малюнок на стіні не може бути реакцією на заяви посла.

На цьому наголосив народний депутат, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в коментарі телеканалу NewsONE.

«Замість того, аби розібратися в суті цієї заяви, проаналізувати, чому дипломат такого рівня робить такі заяви, ми обговорюємо якусь сумнівну акцію Гончаренка. Заяву Райхеля мають проаналізувати в Міністерстві закордонних справ та відповідно відреагувати. Натомість депутати піаряться і на таких серйозних речах, замість того аби працювати», – розповів він.

Добродомов додав, що Німеччина адекватно відреагує на дії Гончаренка.

«У Німеччині вже давно дали оцінку роботи більшості наших депутатів і розуміють, що від них чекати, тому ніяких кардинальних змін у наших дипломатичних стосунках відбутися не повинно. Але й українці мають надати оцінку діям таких депутатів, більше того, це заступник Президентської фракції, найбільшої фракції в Парламенті, тому він має відповідати за свої дії», – констатував нардеп.

Нагадаємо, що Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель сказав, що вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей можуть відбутися за присутності російських військових.