“Зебра”, що заходить в глухий кут – на Героїв Майдану люди дістаються тротуару через газон

Переходив дорогу по “зебрі”, а вийшов… на газон. На вулиці Героїв Майдану пішохідний перехід впирається в трав’яну галявину, яка в дощову погоду перетворюється на справжнісінький мочар. Люди змушені псувати взуття, аби дістатися тротуару – щоб перейти вулицю від кардіологічного диспансеру на інший бік – забруднення пилюки та багнюки не оминути.

«Звичайно, доріжка потрібна, вона сама напрошується, – каже місцевий мешканець Віктор. – Справа у тому, що ті від кого залежить доріжка, тут не ходять. Хай вони людей частіше слухають, тоді буде порядок».

Цією стежкою люди користуються активно. Про пригоди на болоті розповідають журналістам «Народного контролю».

«Поки немає дощу, пройти можна нормально. А коли дощ – таке болото, що доводиться оминати його дорогою, де їдуть машини», – каже місцевий мешканець Павло.

Журналісти «Народного контролю» навідались до міського департаменту з благоустрою. Керівник відомства обіцяє нам: до літа біля кардіологічного диспансеру з’явиться повноцінний перехід.

«Ми обладнаємо доріжки і на Героїв Майдану, і на інших вулицях. Вже визначились з об’ємом робіт, кошти на виконання є. У тих місцях, де виходить перехід на зелену зону, будемо влаштовувати з плитки перехід зручний для мешканців мікрорайону, – обіцяє директор департаменту ЖКГ м. Чернівців Сергій Погорений. – Десь до першого червня ми це зробимо».

А команда «Народного контролю» тим часом стежитиме за комунальниками, наскільки завзято вони виконуватимуть власні обіцянки.