Житомирська міська рада надасть допомогу сім’ї погорільців, якою опікується «Народний Контроль»

Голова Житомирського обласного осередку «Народного контролю» Світлана Пахольчук разом з активістом Олександром Рошком відвідала спеціальну комісію Житомирської міської ради, на якій розглядалося питання Лампіцької Раїси Василівни.

Нагадаємо, що Раїса Василівна звернулася до «Народного контролю» на початку квітня. Її квартира згоріла 8 місяців тому від короткого замикання.  Після чого, представники житомирського осередку «Народного контролю» добилися винесення на спеціальну комісію питання Раїси Василівни про матеріальну допомогу для ремонту квартири.

«Ми не один місяць звертали увагу на те в яких умовах живе потерпівша від пожежі. «Народний контроль» долучав ЗМІ та громадян. Крім того, були написані листи до депутатів різних рівнів з проханням допомогти родині Раїси Василівна. Варто відмітити, гарно виконану роботу управління соціального захисту населення та заступника міського голови Краснопір Вікторії Валентинівни. Також висловлюємо подяку депутатам,які перерахують кошти на підтримку цієї родини», – зазначила Світлана Пахольчук.

Під час комісії міською владою було прийнято рішення про виділення 10 000 гривень для ремонту квартири Раїси Василівни. Крім того, родина потерпівшої, протягом місяця, зможе безкоштовно харчуватися в одному з кафе міста.

«За виконану роботу дякуємо секретаря міської ради Чиж Наталію Михайлівну та заступника голови обласної ради  Вілівчука Максима Олександровича, адже ними прийнято важливе рішення підтримати Раїсу Василівну. «Народний контроль» надалі буде надавати необхідну підтримку потерпівшій», – повідомляє Олександр Рошко.