Житомирський осередок «Народного контролю» продовжує займатися проблемами гідропарку

Рік тому активісти житомирського осередку «Народного контролю» активно займалися питанням благоустрою Гідропарку, де на встановлення душових та роздягалень виділили 200 тисяч гривень.

Пройшов рік, і душові у житомирському гідропарку встановили, вони працюють, проте вода, яка з них стікає до каналізації, не відкачується. Хоча біля кожної роздягальні розташована каналізація, яка має переганяти воду в каналізаційну насосну станцію. Проблеми виникли з житомирським водоканалом, який відмовився підключати насос, так як невідомо хто платитиме за електроенергію, і допоки це питання не з’ясується, вмикати насос ніхто не збирається.

В результаті, переодягальні та частина пляжу у будь-який момент можуть потонути у каналізаційних стоках, що буде загрожувати не тільки екологічній ситуації, а і здоров’ю кожного відпочивальника.

Це відбувається на тлі покращення фінансування, цього року на виконання робіт по об’єкту «Будівництво зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення на території КП «Парк» Житомирської міської ради (територія Гідропарку)» виділено понад 500 тисяч гривень.

Житомирський осередок «Народного контролю» буде і надалі слідкувати за перебігом реконструкції благоустрою Гідропарку.