Житомиряни можуть залишитися без опалення?

Житомирський осередок «Народного контролю» продовжує перевіряти готовність міста до початку опалювального сезону. Активісти осередку відвідали один з найбільших спальних районів міста.

Богунія – місце розташування Житомирського військового інституту та двох військових частин.Крім то, тут мешкає багато житомирян, оскільки район має багатоповерхову забудову. Зараз, більша частина цього району може залишитися без опалення. Котельня на вулиці БОС обслуговує більшість житлових будинків, Житомирський військовий інститут та 2 військові частини. За 6 днів до офіційного старту опалювального сезону, який анонсував Кабінет міністрів України, активісти «Народного контролю» відвідали цю котельню і побачили, що вона абсолютно не готова до початку опалювального сезону.

Біля розритих старих труб лежать нові, які вже мали би бути змонтовані. Повний безлад на території котельні і жодних ознак швидкого завершення робіт. Чи встигнуть закінчити роботи до 15 жовтня? Найімовірніше, ні. Єдиним виходом є переключити опалення на котельню, яка розташована на сусідній вулиці і може забезпечити опаленням всього декілька будинків однієї вулиці. Чи витримає котельня більше? Напевно так, але мешканці все одно будуть мерзнути у квартирах та казармах, оскільки тиску котельні не вистачить на забезпечення якісного опалення для житомирян.