Журналістика – інструмент у боротьбі за справедливість, – «Народний контроль» Кіровограда (+відео)

Медійна команда «Народного контролю» Кіровограда  – Шестакова Віра, Микола Старий та Романів Ярина.

Віра працювала на НТУ (Кіровоградська філія), зараз вона фрілансер на телеканалах  «Україна» та  «СТБ», а також журналіст телепроекту «Народний контроль».

«Журналістика для мене – можливість допомагати людям, бути завжди  в центрі інформаційних подій. Це те, без чого я не уявляю свого життя.  А свобода слова – це цінність, на яку заслуговує кожен із нас», – переконана медійниця.

Микола  – журналіст, телеведучий. Працював на Телестудії «МиГ», телеканалі АТВ, НТУ ( Кіровоградська філія) . Також є журналістом телепроекту «Народний контроль». Для нього журналістика  – це можливість долати перешкоди, які здаються неможливими.  А свобода слова, переконаний він, – на жаль, і домі болюче і актуальне питання.

Ще один представник кіровоградської команди – Ярина. Вона прес-секретар «Народного контролю»  на Кіровоградщині. Раніше працювала журналістом в телепроекті «Народний контроль», шеф-редактором в інформаційно-аналітичному центрі «Перевесло»,  спецкореспондентом у Верховній Раді  VII та VIII скликання.

Крім того, Ярина волонтер: є засновницею психологічно-реабілітаційного клубу «Я живу!» для сімей загиблих кіровоградських військових, координує в Кіровоградській області волонтерської ініціативи «Посилки доброти» та проекту Сім’ї допомагають сім’ям.

«Для мене місія журналіста не лише інформування, а й впливати на формування громадської думки. Тому журналістика – це інструмент у боротьбі за справедливість», зазначає вона.

Вітаємо з професійним святом Кіровоградську команду правдолюбів! Більше позитивних інформаційних приводів і лише хороших новин!