Зібравши демократичну опозицію, ми зможемо побороти цю брехливу владу, – Гурківський

22 травня відбулися збори активістів херсонського осередку «Народний контроль». На заході активісти обговорили новину щодо утворення спільної об’єднавчої платформи «Народної довіри» партіями «Народний контроль» та «Громадянська позиція» задля повного перезавантаження влади. Всі присутні погоджуються з таким рішенням партійних лідерів, тепер наші зусилля будуть вдвічі більшими, що дає надію на безкорупційне майбутнє нашої держави.

«Херсонський осередок «Народного контролю» повністю підтримує такі дії, адже об’єднавши всіх однодумців, ми зможемо зробити набагато більше задля майбутнього нашої держави. Зібравши демократичну опозицію, ми зможемо побороти цю брехливу владу, яка добралася до кормушки бюджету України», – голова Херсонського міського осередку «Народний контроль» Валерій Гурківський.

Також на зборах обговорили теми подальшого розвитку осередку. Визначились з планами на наступні місяці роботи. В подальшому планується робота з розширення кордонів партії «Народний контроль», а саме створення осередків по всім районам Херсонської області. Обговорили можливості популяризації партії «Народний контроль», адже висвітливши роботу нашої організації, громадяни матимуть змогу звернутися до нашого осередку для об’єднання зусиль.

На зборах виступили Валерій Альтгауз та Валерій Гурківський, які роз’яснили активістам, як можна покращити якість роботи партійного осередку. Були наданні чіткі рекомендації щодо подальших дій.