Зруйнований тротуар зремонтують, – «Народний Контроль»

Тут можна не лише впасти, а й підвернути ногу. Люди кажуть – щороку тут з’являються нові ями, а чиновники тротуар не ремонтують. Місцеві мешканці звернулись до «Народного Контролю».
Пані Марія розповідає – дорогу тут ніколи не ремонтували. Жінка бідкається – на ній можна легко впасти та травмуватись.
«Дорога в жахливому стані. Вся в ямах, неможливо пройти просто. В дощ, наприклад, пройти також важко через те, що тут постійно болото. Таке враження, що не у Львові знаходимось, а у якомусь селищі», – нарікає пані Марія.
«Я завжди дітей воджу до школи цією дорогою. Вона просто жахлива, тому що тут яма на ямі, взагалі тут зимою можна впасти», – каже пішохід Сергій.
«Досить розбита дорога, вечері дуже тяжко ходити. Можна зачепитись і впасти. Недавно я бачив, як дівчина йшла, зашпорталась і досить сильно так впала», – згадує пішохід Сергій.
У місцевій адміністрації журналістів «Народного Контролю» запевнили – ремонтувати лише тротуар не має сенсу, адже у планах реконструювати всю вулицю. Чиновники обіцяють зробити дорогу за новими стандартами: велодоріжки, освітлення та асфальтне покриття.
«Там потрібно ремонтувати вулицю Шевченка не тільки тротуар, а всю дорогу. Вулиця там, де вона є в бруківці, залишиться скоріше за всього в бруківці. На наступний рік будемо домагатися, щоб включити цю вулицю обов’язково. Ми пропонуємо цю дорогу в капітальний ремонт. Розраховуємо, якщо робити асфальтовану дорогу, то вона десь вартість квадратного метра в межах 400-450 грн.», – розповідає голова Шевченківської райадміністрації Львова Олександр Удовенко.