Зупинка біля «Маяка» у аварійному стані, люди звернулися до «Народного контролю»

Цю зупинку на масиві «Дружба» роками  ніхто не ремонтував. Тернополяни розповідають, у негоду через те, що зупинка тече немає, де сховатися. Шматки бетону будь-якої миті можуть проломити голову перехожим. Чиновники роками обіцяють її відремонтувати, але вона й досі аварійна. Люди звернулися до журналістів «Народного контролю».

Пані Ганна, яка живе навпроти, розповідає, що цією зупинкою кожного дня користуються сотні людей. Вона хоче. щоб цю зупинку зробили нормальною, такою, якою вона була раніше. Щоб тут були лавочки. Гість міста Сальвадор пропонує її повністю знести і збудувати нову зупинку.

Олег Вітик, начальник технічного відділу управління ЖКГ Тернопільської міської ради зізнається, що для ремонту цієї зупинки необхідні кошти, тут дійсно потрібно поставити новий павільйон з лавочками, освітленням, і запевнив, що шукають підприємця-інвестора, який буде обслуговувати цю зупинку.

Якщо інвестори все ж таки не зголосяться, то комунальники до Паски пообіцяли відремонтувати її своїми силами. На ремонт планують витратити до 10 тисяч гривень.

  • Це буде поточний ремонт: ми поштукатуримо, побілимо, пофарбуємо, приведемо в нормальний стан, який не буде загрожувати життю і здоров’ю мешканців, – запевнив міський чиновник.

Команда «Народного контролю» обов’язково прослідкує, щоб зупинку відремонтували.