Звільнили директора обласного Департаменту соціальної політики Лесю Бурдяк (+ відео)

31 жовтня голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук підписав розпорядження про звільнення з посади директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації Лесі Бурдяк

Звільнення відбулося за згодою сторін.

За час перебування Лесі Бурдяк на посаді директора департаменту почастішали випадки зловживань та корупції у соціальній сфері. Чи не найбільш гучними стали викриття зловживань у Снятинському дитячому будинку-інтернаті та шахрайські дії з купівлею житла для інваліда ІІ групи Василя Бойчука.

Після висвітлення зловживань у соціальній сфері на Прикарпатті журналістами «Народного контролю», сюжети на цю тему транслювало і багато загальноукраїнських ЗМІ.

Нагадаємо, саме Лесю Бурдяк заступник директора територіального центру соціального забезпечення Снятинської РДА Дмитро Сідлярчук звинуватив у замаху на його життя в серпні цього року. Припускає, що саме за те, що не замовчував факти корупції у соціальній сфері,  його спробували підірвати на власному подвір’ї.

Отримати будь-які коментарі від екс-директорки Департаменту щодо цих подій було неможливо, адже сама Леся Бурдяк ще в серпні пішла  у відпустку, після якої одразу звільнилася. Чутки про відсторонення Лесі Бурдяк від посади ходили впродовж останніх двох місяців, та спростовувати чи підтверджувати їх у кабінетах ОДА відмовлялися.

На даний час в. о. директора Департаменту соціальної політики призначено заступника директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації Віталія Яворського.