Михайло Дідух прозвітував перед ряснянцями

Депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Михайло Дідух провів публічний звіт перед громадою Рясного про проведену роботу у 2018 році.
За словами депутата, головні зусилля в його роботі скеровані на покращення інфраструктури в мікрорайоні. Зокрема, це ремонти хідників, міжквартальних доріг, освітлення вулиць, нові дитячі майданчики та громадські простори. Як каже Михайло Дідух, це районний «побут», від якого залежить щоденний комфорт мешканців Рясного.

«Водночас разом із командою «Народного контролю» ми не обмежуємося ремонтами невеликих об’єктів. Хоча і тут роботи ще дуже багато, адже на Рясному багато років не проводилося жодних капітальних ремонтів. Уже три роки ми працюємо над реалізацією масштабних проектів, адже наша мета – Рясне з новою якістю надання послуг, новою інфраструктурою», – коментує депутат.

Серед уже реалізованих проектів – медіатека у Рясному, яку відкрили у лютому 2018 року. Це перший сучасний заклад для дозвілля та навчання дітей і молоді у мікрорайоні.
Наступний крок – відкриття повноцінної поліклініки у приміщенні на вул. Шевченка, 350в. За попереднім плануванням, тут будуть рентген-кабінет, лабораторія, кабінети для вузьких спеціалістів. Щоб мешканці з обмеженими можливостями могли безперешкодно потрапити на прийом до лікаря, приміщення облаштують пандусами та ліфтом.

«А ще наприкінці 2018 році домоглися заледве не основного – у бюджет на цей рік заклали кошти на ремонт вулиці Шевченка – єдиної дорожньої артерії з Рясного, та початок будівництва моста на перетині вулиць Шевченка-Ковча. Окрім того, до вересня має бути готовим проект будівництва альтернативної дороги з Рясного до Левандівки. Це дорогі об’єкти, але ми з року рік наполягали на їхній необхідності. І нарешті вдалося зрушити з мертвої точки», – наголосив Михайло Дідух.

Також вдалося частково вирішити складну транспортну ситуацію на Рясному. Саме зусиллями депутатів «Народного контролю», які представляють мікрорайон, на маршруті №6а з’явилися нові великогабаритні автобуси, відновив роботу маршрут №49.

«На крайній сесії ЛМР озвучив запит з вимогою налагодити роботу маршруту №11. Також вимагаю появи великих автобусів на 50-ому маршруті. Ряснянці повинні отримати нормальне сполучення з іншими частинами міста, прямий доїзд до медичних закладів, автостанцій», – переконаний Дідух.

Щодо планів на 2019-ий рік, то це контроль виготовлення ПКД для дороги від вул. Шевченка до вул. Суботівської; контроль за ПКД поліклініки; відновлення стадіону на вул. Шевченка, 358; встановлення ліфтів для осіб з обмеженими можливостями; облаштування першого воркаут-майданчика; напрацювання для відновлення маршрутів №12 та 30.

«Планів та ідей дуже багато. Однозначно, що виконати все і за раз неможливо. Але з року в рік роблю максимум можливого, аби наше Рясне ставало кращим», – додав Михайло Дідух.