Насамперед Конституцію потрібно виконувати, а не переписувати, – Добродомов

«Народний контроль» пропонує внести мораторій на зміни до головного закону країни.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

«Щоразу напередодні виборів кандидати у президенти обіцяють нам покращення: усі доходи зростуть, а усі податки знизяться. Проте, жоден не говорить, що змінюватиме Конституцію. Але коли приходить до влади, то починається переписування головного закону. Кожен президент робить це під себе: аби розширити повноваження чи призначити кума на якусь посаду. Над Конституцією щодня знущаються: президент, парламент, уряд. Чого вартий лише бюджет на 2017 рік, який порушив 11 статей головного закону. Зокрема, щодо позбавлення соціальних гарантій українців, перекладання фінансування медицини та освіти на місця. Але владі це не завадило його ухвалити», – розповів нардеп.

Добродомов додав, що «Народний контроль» підтримує курс України до ЄС та НАТО.

«Ми наполягаємо на тому, аби провести всенародний референдум і у такий спосіб закріпити курс нашої країни. Адже мало мати сильне військо, аби стати членом НАТО. Ми розуміємо, що потрібно мати міцну економіку та вдало проведені реформи. А надто в антикорупційній сфері. Подивіться на країни-члени альянсу, це успішні держави, які розвиваються. Там високі зарплати та соціальні стандарти. Нам потрібно рухатися в цьому напрямку», – констатував він.