Гергелюк

Влада часто забуває, що отримує зарплату з наших податків

За три місяці команда «Народного Контролю» на Прикарпатті довела, що владу справді можна змусити працювати.

За цей час журналісти «Народного Контролю» виготовили більше 70 сюжетів. Люди звертаються з різноманітними проблемами – скаржаться на халатність комунальників, бездіяльність влади, корумпованість суддів та прокурорів. Багато проблем, з якими люди апелюють до «Народного контролю», не потребують фінансових затрат. Часто заявники просять надати кваліфіковану юридичну консультацію чи змусити чиновника піднятися з крісла і виконати свій прямий обов’язок.

Тому наша громадська діяльність не обмежується лише телевізійними сюжетами. Для безпосереднього спілкування з прикарпатцями ми відкрили громадську приймальню, організували кваліфіковані юридичні консультації та  налагодили дієвий механізм реагувань на звернення.

Найчастіше люди нарікають – після Майдану влада дуже швидко забула, що найнята на роботу громадою та отримує зарплату з їхніх податків. Простим смертним, як і раніше, важко достукатися до чиновників.

Тому «Народний Контроль» продовжує справу Майдану. Ми намагаємося донести до людей, що влади не потрібно боятися. Кожен з нас повинен знати свої права і бути готовим їх відстояти, а представники влади повинні зрозуміти, що їх обов’язок – дбати про добробут як кожного громадянина зокрема, так і населеного пункту в цілому.

Тому люди не повинні мовчати про свої проблеми. Ми просимо їх звертатися, телефонувати на гарячу лінію чи приходити в громадську приймальню. Наша кваліфікована команда відгукнеться на ваше звернення та не залишить вас наодинці зі своїми проблемами. Ми готові не лише реагувати на звернення, а й поділитися своїми знаннями та досвідом  та вислухати ваші зауваження та пропозиції щодо організації нашої роботи. Тож звертайтеся до «Народного Контролю». Змусимо владу працювати чесно! Разом зробимо більше!