rjasne

Депутати «Народного контролю» обговорили із мером Фрайбурга реалізацію «Зеленого району»

У басейні СЗШ №92  на Рясному-1 можуть встановити сонячні батареї, а вулиці у мікрорайонах Рясне-2 та Кам’янка у Львові оснастити LED-освітленням.

Можливість реалізувати такі проекти у рамках «Зеленого району» сьогодні, 26 травня, обговорили депутати Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Михайло Дідух і Віталій Свінціцький, які представляють Шевченківський район, під час зустрічі із мером Фрайбурга.

«Сьогодні ми спільно із німецькою делегацією оглянули об’єкти та інфраструктуру мікрорайонів Рясне-1, Рясне-2 і Кам’янка. Обговорили, що можна тут реалізувати у межах проекту «Зелений район». Висунули кілька пропозицій», – розповів Михайло Дідух.

За його словами,  розглядається варіант встановлення сонячних енергоощадних батарей у басейні школи №92, що на Рясне-1.

«Також хочемо оснастити вулиці Рясного-2 та Кам’янки, де є по одній розподільній шафі, LED-освітленням. За попередніми підрахунками, це дозволить суттєво економити на вуличному світлі – близько 60%. Термін окупності такого проекту 3-4 роки. Сподіваюся, що у «Зеленому районі»  ми покажемо хороший результат та хорошу динаміку, яка стане прикладом для всього міста», – зазначив Михайло Дідух.

Після візиту у Шевченківський район відбулося підписання угоди між містами-побратимами Львовом і Фрайбургом щодо реалізації проекту «Зелений район». Участь у заході також взяли керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук і депутати Михайло Дідух та Ірина Оршак.