Дитячий майданчик на проспекті Волі, 41 стане безпечним

Лише придивившись уважніше, можна зрозуміти, що це не лавка, а все, що залишилось від дитячої гойдалки. І таких прикладів на цьому майданчику вистачає. Місцеві мешканці кажуть – їх двором ніхто не займається, а гуляти з дітьми немає де. Лучани звернулись до «Народного Контролю».

Пісочниця з «сюрпризами» у вигляді цвяхів та трухлявою рамою, поламані лавки та занедбані гойдалки – так виглядає майданчик в одному з будинків на проспекті Волі. Пані Надія каже – дітям тут гратися небезпечно.

«Багато приходить дітей, щоб гратися,а ще й зараз така погода, потеплішало. Дітям немає зараз , де гратися, немає пісочку, ви бачите, що гвозді стирчать», – говорить місцева жителька Надія.

«В жахливому стані пісочниця. Я вже неодноразово писала, і відписки такі смішні досить… Ну ви самі бачите, що там дитина спускається і падає в яму. Ми тут проживаємо вже чотири роки, і чесно кажучи, я тут особливого ремонту абсолютно не бачила», – говорить інша місцева жителька Ірина.

«Народний Контроль» навідався до ЖКП №7. Там пообіцяли – небезпечні конструкції демонтують, а ті, що підлягають ремонту – приведуть до ладу. Комунальники запевнили – візьмуться до роботи негайно.

«На завтра я відправлю майстра, вона обстежить і завтра зранку, що небезпечне, якщо можна буде, ми підремонтуємо, підлатаємо», – пообіцяла головний інженер ЖКП №7 Галина Гах.