Для системного вирішення проблем міста, херсонцям треба обрати гідного представника громади у ВРУ, – Добродомов

Гідний представник громади міста у Парламенті допоможе херсонцям системно вирішувати проблеми міста.

Про це під час скайп-конференції Київ-Херсон повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ  Дмитро Добродомов.

«У Херсоні вже півроку працює осередок  «Народного контролю», тож я добре поінформований про проблеми міста. Це і корупція у рибгоспах, і незаконний видобуток піску, і недофінансування бюджетних галузей, і звісно – комунальні проблеми. З багатьох питань я скерую депутатські звернення до КМУ та прокуратури», – зазначив нардеп.

Він зауважив, що для системного вирішення більшості проблем, місту потрібен гідний представник у Верховній Раді.

«Я сам депутат-мажоритарщик, і на моєму окрузі вже таких проблем немає. Я вас щиро закликаю об’єднатися навколо гідного кандидата. Від «Народного контролю» по вашому округу балотується Валерій Альтгауз. Я переконаний, він зможе достойно представляти інтереси міста. Адже знає проблеми зсередини і може, завдяки своїм повноваженням, їх вирішити. Разом із тим на одну порядну людину у Верховні Раді стане більше», – констатував Добродомов.

Нагадаємо, 17 липня 2016 року в семи одномандатних виборчих округах відбудуться проміжні вибори народних депутатів України. У 183-му округу (Херсонська область) партія «Народний контроль» висунула своїм кандидатом Валерія Альтгауза.