Добродомов підписав Декларацію відповідальності перед виборцями

Сьогодні, 28 вересня, народний депутат України, лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», кандидат  на посаду міського голови Львова Дмитро Добродомов підписав Декларацію відповідальності перед виборцями. Відтак зобов’язався надати інформацію про свої доходи, а також повний фінансовий звіт виборчої кампанії.

Ініціативу, яка охоплює 25 міст,  традиційно організували  ГР «ЧЕСНО» та ГО «Активна Громада».

Також у разі обрання міським головою Львова Добродомов зобов’язується оприлюднювати бюджет міста не пізніше, аніж за 20 днів до його ухвалення, проводити його публічне обговорення; забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті ЛМР у доступному вигляді інформації  про видатки кожної комунальної установи тощо.

До речі, як наголосив Дмитро Добродомов,  ці положення декларації відповідають ідеям та пунктам Антикорупційного плану, який він разом із «Народним контролем» планує втілити у життя.

«Підписом під Декларацією підтверджую дотримання принципів політичної  чесності, прозорості та відповідальності перед своїм виборцем. Прозорість влади та її підзвітність громаді – базова цінність «Громадського руху «Народний контроль»», – заявив Дмитро Добродомов.

Зазначимо, від партії «Громадський рух «Народного контролю» Декларацію уже підписали керівник Львівського обласного осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Валерій Веремчук, координатори Оксана Медвідь, Андрій Ткачук, Олена Дмитрієнко.

deklarrrrrrrrrr