Добродомов представив хмельничанам Антикризовий план «Народного контролю»

Хмельницький відвідав лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро  Добродомов. Під час свого візиту він зустрівся із педагогами області. Говорили про проблеми галузі, зокрема, про реформу освіти. Народний обранець переконаний, що принципові зміни, які закладені у новий закон, є правильними та першочерговими. Та ось виконання влада, як завжди, зробила, орієнтуючись на тотальну економію, а не реальні потреби українців.

 «Та реформа освітянська, яка пропонується, напевно, єдина, яку можна назвати реформою. Там закладені правильні речі й щодо початкової школи, як вона має розвиватись, і щодо начебто суперечливого мовного процесу, бо навчання дійсно має проводитись державною мовою, це нормально. Але в будь-якій реформі є проблеми з грошима. Навіть у цьому бюджеті ми бачимо, що скорочують соціальні стипендії для ПТУ, і все це перекидають на місцеві органи, а місцеві органи не впораються з цим», – пояснює нюанси реформи Дмитро Добродомов.

Під час своєї зустрічі із містянами лідер «Народного контролю» презентував свою програму «Антикризовий план». Це покрокова інструкція виводу України з глибокої економічної кризи, в якій вона опинилась після десятирічь правління олігархів. Зокрема, один із ключових законопроектів, який вже рік ігнорують у парламенті, направлений на наповнення бюджету через оподаткування бізнесу олігархів.

«Законопроект про мінімальну галузеву заробітну плату вже більше року ігнорують. Він пройшов усі комітети, але так і був розглянутим. Суть цього проекту в тому, щоб прив’язати заробітну плату працівників експортоутворюючих підприємств – це видобувна, енергетична, переробна та сільськогосподарські галузі – до ринкової вартості їхньої продукції. Адже власники підприємств отримують надприбуток, тоді як працівники роками отримують мінімальну зарплату. Якщо прийняти закон цей, це дозволить збільшити надходження до бюджету на 22% фактично одразу», – впевнений Дмитро Добродомов.

Зал підтримав ідеї політика, направленні на реальну боротьбу з корупцією та олігархами. Присутні ще довго не відпускали Дмитра Добродомова і навіть запропонували балотуватись у президенти.

«Народний контроль» розслідує корупцію, виявляє, контролює, потрібно братись за олігархів, повернути гроші в державу. У Добродомова правильні ідеї, видно, що він за простих людей, тому я голосував би за нього, як за нового президента!» – поділився враженнями хмельничанин Володимир після зустрічі.