Дорогу на Миколайчука відремонтують

Це вулиця Миколайчука – одна з найгірших у місті, скаржаться мешканці Коломиї. Зруйнована дорога – велика проблема для водіїв та пішоходів. Вже кілька років люди просять відремонтувати вулицю, та їх не чують. Звернулись до НК. Кожен водій, який, хоч раз їхав по цій вулиці, змушений відвідувати авто майстерню. Вони скаржаться: оминути ями неможливо.

«Тут по коліна ями, я ж чіпаю дном, машина розбивається. Це капєц», – каже водій Петро.

« Тут не дорога, а напрямок просто», – каже водій Станіслав.

« Та це дороги взагалі ужас. Дороги просто капєц. Скільки часу я пам’ятаю, скільки ця дорога така погана. Бачите як чудово нам сі їде по ці’ дорозі. Напевно влади в нас нема. В нас нігде порядку нема, ні в державі, ні тим більше в Коломиї», – розповідають місцеві жителі.

Дістається і пішоходам. Для мам їздити з візочком вулицею Микоалйчука – справжнє випробування.

« Ой, дорога страшна. Ні пройти, ні проїхати, (машини ломляться), каналізації повідкривані. Це є шось страшне», – каже місцева жителька Леся.

Скільки ще часу жителі Миколайчука ходитимуть та їздитимуть по ямах журналісти НК йдуть питати у міської влади. Нас запевняють: дорогу відремонтують скоро, вже шукають підрядника.

«В цьому році ми виділили 500 тисяч вже на капітальний ремонт і 120 тисяч на поточний ремонт  на вул. Миколайчука вниз і в першу чергу ці вулиці заплановані вже на квітень, травень, червень, липень ремонтувати. І будемо її одну з перших», – обіцяє перший заступник міського голови Тарас Яворський.

Якщо чиновники дотримаються слова, вже восени коломияни зможуть їздити рівною дорогою.