Газ власного видобутку має йти на потреби населення, – Добродомов

Україна у змозі добувати достатньо власного газу, аби українцям не підвищували тарифи.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі ток-шоу «Протистояння» на телеканалі NewsONE.

«Ціна на газ в Україні завжди має політичну та корупційну складову. Перемовини Бойка та Медвeдчука з урядовцями країни-агресорки — це суто політичний піар одного з проросійських кандидатів перед виборами на такій популярній темі як газові тарифи. Проте чомусь вони не спитали, коли виведуть війська з Донбасу та повернуть Крим! Росія анексувала та окупувала наші території (вкрала наші ресурси та підприємства), тому розмови з країною-агресоркою про якісь там знижки по тарифах на газ виглядають абсурдно, якщо не злочинно», – пояснив нардеп.

Добродомов наголосив, що Нафтогаз має відпускати власний газ населенню, а не віддавати його на потреби підприємств олігархів.

«Інша складова питання — газ українського видобутку, якого цілком вистачає на житлово-комунальні послуги, дешевший мінімум на 200% від того, що ми зараз платимо. «Народний контроль» наполягає на тому, що нашій країні необхідно розвивати свої газові родовища. Газ власного видобутку має йти на потреби населення, а владі варто перестати проводити політичні маніпуляції на цьому питанні», – наголосив лідер «Народного контролю».