Гриценко — єдиний кандидат, який показав свою команду ще до виборів, — Добродомов

Лише об’єднаний кандидат від партій демократичної опозиції Анатолій Гриценко не приховав свою команду від людей та показав претендентів на ключові посади у країні.

Про це заявив народний депутат, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов під час спільної акції партій демократичної опозиції «Марш єдності заради порядку», що відбувся у Хмельницькому.

«Наша депутатська група подала до парламенту законопроект, який зобов’яже кандидатів у президенти показати свою команду ще до виборів. Президент подає кандидатури на п’ять ключових посад. Це міністри оборони та закордонних справ, голова нацбанку, генпрокурор та голова СБУ. Очевидно, що наша ініціатива владі не цікава, тому ми закликали усіх кандидатів показати цих людей добровільно. І тепер, перед пeршим туром, єдиний, хто це зробив, — це Анатолій Гриценко», — розповів нардеп.

Добродомов додав, що президентські вибори — це лише перший крок перезавантаження країни.

«Народний контроль» був драйвером об’єднання демократичних сил. Цей процес ми запустили ще за півроку до старту виборчої кампанії. Об’єднавчі процеси, які сьогодні відбуваються у нашому таборі, — це правильний шлях. Ми йдемо разом на президентські вибори. Однією командою підeмо й на парламентські та місцеві вибори. І ми переможемо. Це — шлях до порятунку країни. Зважене рішення, яке вище за власні амбіції», — наголосив депутат.