starosam

«Громадський рух «Народний контроль» завітав на Старосамбірщину

У четвер, 25 червня, у м. Старий Самбір відбулася зустріч за участі громадських активістів району та представників «Громадського руху  «Народний контроль» Львівщини.

На зустрічі обговорили створення районного осередку «ГР «Народний контроль» та звернули увагу на проблеми гірської місцевості, які вже давно потребують вирішення.

Зокрема, лідер «ГР «Народний контроль» Львівщини, керівник «Народної Самооборони» Валерій Веремчук  презентував уже проведену роботу у Львові та окремих районах області.

Валерій Веремчук зазначив, що Революція Гідності відбулася, але зараз є велика необхідність у залученні активних та відповідальних громадян та організацій на місцях, які зрештою мають взяти  відповідальність на себе після виборів.

«Я закликаю поєднуватися до «Громадського руху «Народний контроль», який є відкритою платформою для активних організацій, діячів. Разом зробимо більше», – наголосив Валерій Веремчук.

Водночас заступник керівника виконкому Львівської обласної організації «ГР «Народний контроль» Володимир Саврук закцентував увагу на самому механізмі роботи районного осередку ГР «Народний контроль». Також нагадав, що основний обов’язок громадськості змусити владу працювати чесно.

Мета «Громадського руху «Народний контроль» залишається незмінна після Майдану – запровадити в українську політику принципи: відкритості, самоврядності та справедливості.