Інформація про відкриті проти мене справи – це наклеп, – Антонищак

Інформація про відкриття кримінальних справ проти народного депутата Андрія Антонищака, яку поширювали ЗМІ у березні 2017 року, не відповідає дійсності.

«Інформація була перекручена. Йде мова про події біля будівлі Інституту кардіології імені академіка М. Д. Стражеска, нібито пов’язані зі справою Насірова. А насправді на місці відбулося перевищення службових обов’язків правоохоронцями. І там я проходив як свідок. Однак, інформацію розповсюдили як відкриття справи проти мене», – розповідає нардеп.

Антонищак підкреслив, що направив відповідні звернення до правоохоронних органів, аби вони надали інформацію щодо наявності проваджень проти нього.

«На адресу НАБУ було скеровано депутатське звернення з проханням надати офіційну відповідь про наявність у мене статусу учасника кримінальних проваджень, досудове розслідування в яких здійснюється детективами НАБУ.  Подібне звернення було скеровано до Генпрокуратури, МВС, ДФС та СБУ.  Першого листопада я отримав відповіді на звернення з вищезазначених правоохоронних органів, де йшлося, що станом на 31 жовтня 2017 року відсутні дані про наявність у мене статусу учасника кримінальних проваджень», – наголосив він.