Херсонщина вимагає чесного, законного та справедливого суду

Чому судді дозволяють собі виносити неправомірні вироки, які погіршують життя чесних і порядних людей? Чому особи, які нас обкрадають, – на волі, а ті, хто з ними бореться, – у тюрмі? Можливо, тому, що у Феміди заплющені очі, а її представники не бачать, що коється навкруги, і законно виконують свою роботу, але через тиск «особливих» людей. Наша Феміда змушена показувати свій негативний бік і ще раз доводити, що країна ніколи не зміниться на краще, якщо ми будемо мовчати, та самі її не змінимо. Все як колись: сірі кардинали правлять бал, не показуючи своїх обличь простому народові, і продовжують свої «чорні» справи.  Склалась методична схема, яка працює не один рік. Чорний бізнес, що переходить від батьків до дітей. Але «Народному контролю» вдалося прослідкувати деяку низку подій, що, на наш погляд, цікавим чином взаємопов’язані.

На даний час у Херсоні триває розгляд декількох справ, пов’язаних з рибною ловлею,  адже, як відомо, це одна із галузей, котра займає першість у нашому краї та є найприбутковішою, якщо займатись нею незаконно.

Так, одна з гучних справ Олексія Слабченка підняла всіх небайдужих активістів. Люди обурені тим свавіллям, яке продемонструвала судова влада, адже за те, що він спіймав браконьєрів на гарячому, суддя Миргород В.С. дала йому 6 років ув’язнення, звинувативши у тому, що він начебто побив при затриманні Познякова О.О. (одного з рибаків). Якщо розібратись, то можна прослідкувати таку схему: Позняков О.О. та Криворотько С.В. не один рік  поспіль займались незаконним виловом риби. Це підтверджується численними рішеннями судів, які відображені на сайті судової влади України. Криворотько є постійним «клієнтом» суддів, – 8 сторінок судових рішень,  починаючи з 2010 року і по теперішній час.  Криворотько 41 раз притягувався до відповідальності за незаконний вилов живих водних  ресурсів, постійно порушував правила ловлі риби – ловив у заборонений період, забороненими засобами, у заборонених місцях. І ці особи  працювали, а деякі продовжують працювати, у ФОП Таран Л.В., яка займається промисловим виловом риби.  Висновки  робіть самі, хто стоїть за такими Криворотьками і Позняковими…. До речі, ФОП Таран Л.В. тільки у 2016 році виловила більше 62 тон різної риби – і це лише офіційні дані.

З інсайдерської інформації нам стало відомо, що йде тиск на голову апеляційного суду з метою залишити неправомірне рішення судді Миргород В.С. в силі, тобто залишити Олексія Слабченка ув’язненим на 6 років. Коли йшло засідання у цій справі, активісти неодноразово помічали правові порушення за суддею Миргород В.С. Саме тому патріотично налаштована громада та активісти «Народного контролю» не залишать цю справу без уваги та постійно контролюватимуть судові засідання.

         А тим часом браконьєри під прикриттям господарської діяльності, такі як Таран Л.В., продовжують грабувати нас з вами. І за допомогою судової влади  «перефарбовувати чорне у біле». Під час перевірки ФОП Таран Л.В. були виявлені численні порушення екологічного законодавства, пов’язані з  промисловим виловом риби, і ці порушення стали предметом розгляду суду, який виніс вирок знову ж на користь ФОП Таран Л.В. Як ми бачимо на прикладі Олексія Слабченка, Феміда тільки інколи буває сліпа, а коли потрібно очі може й розв’язати.

Не зупиняючись і намагаючись «закрити  рота»,  Таран Л.В. подала позов проти депутата обласної ради Василя Зеленчука та активістів «Народного контролю», які прямо вказують пані Таран Л.В. на порушення  правил ловлі риби та звинувачують у браконьєрстві. І тепер вона, обурена такими, на її думку, звинуваченнями, вирішує через суд стягнути з них певну суму грошей як моральне відшкодування. «Браконьєрська мафія» давно зрозуміла, що за допомогою суду можна не лише безкарно грабувати народне добро, «відмазуватись» від відповідальності, а й «закривати рота» усім, хто прагне справедливості.

Але ми змінились, і продовжуємо мінятись. Так, зміни в країні відбуваються важко і повільно, але все одно Україна змінюється. Люди не бажають жити по-старому, коли чиновники та судді  вирішують, як і кому жити. Ми сила, і лише усі разом ми зможемо протистояти таким як Кривородько і Таран, таким суддям як Миргород. Всі небайдужі вже об’єднуються, щоб нарешті дати відбій рибній мафії та мати чесний, законний і справедливий суд.