frakcc

Лідери фракції не згадують про європейські цінності, протягуючи кнопкодавством потрібні їм рішення, – Добродомов

Те, що парламентарі відмовилися скасувати скандальний Закон про «політичну диктатуру» (№3700), ухвалений кнопкодавами, доводить: вожді партій прагнуть мати «легальне» право «тусувати» списки своїх політсил, чхаючи на волю виборців.

Про це заявив секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов, який учора, 18 лютого, з парламентської трибуни закликав депутатів підтримати Постанову про скасування законопроекту №3700. Утім ВРУ забракло політичної волі і голосів для ухвалення такого рішення.

«Цей закон нівелює політичну демократію, що повністю суперечить нормам, які діють в Європі. Приймаючи безвізові закони ми апелювали до європейського досвіду. Тож давайте так само запитаємо наших європейським партнерів, що вони думають про норми, які містить цей закон», – зауважив депутат.

Він наголосив, що за допомогою ухваленого Закону партійні лідери зможуть без перешкод  – попри результати виборів – протягувати у ВРУ «потрібних» людей, своїх «рішал», чи тих, хто банально купив місце у списку.

«Я вкотре переконався, що нинішні вожді – а це лідери усіх найбільших фракцій –  не готові нести політичну відповідальність перед своїм виборцем. Вони не зацікавлені у створенні справжніх партій. Їм потрібні партійно-маркетингові утворення», – резюмував Добродомов.

Також нардеп додав, що рано чи пізно оцінку таким діям дасть виборець, який прекрасно розуміє, що лідерам найбільших політсил начхати на думку та волевиявлення українців.

Нагадаємо, у відповідь на ухвалення Закону про політичну диктатуру, що відбулося із порушенням регламенту, група народних депутатів, серед яких і представники об’єднання «Народний контроль» зареєстрували Проект Постанови про   про скасування голосування за законопроект №3700. Однак Постанова так і не набрала необхідних 226 голосів. Понад те, на час винесення її на голосування необхіднох кількості депутатів навіть не було у сесійній залі.

необхідної кількості голосів для скасу