Лише об’єднавшись, ми зможемо протистояти олігархам, – Мусій

Початок об’єднання демократичної опозиції, який заклав «Народний контроль» та «Громадянська позиція», не допустить повної узурпації влади Порошенком та реваншу проросійських політичних сил.

Про це в ефірі телеканалу NewsONE заявив член політради партії «Народний  контроль»,  народний депутат України Олег Мусій.

«Народний контроль» у Верховній Раді складається з чотирьох депутатів. Ми зареєстрували кілька десятків законопроектів, які зможуть потрясти олігархів та принести сотні мільярдів до бюджету. Але їх ніхто не пропускає, влада їх навіть не виносить на розгляд. І якщо у наступній Раді нас буде не чотири, а 24 – нічого не зміниться. Треба повне перезавантаження влади», – наголосив він.

Мусій зауважив, що об’єднавшись, є шанс привести до влади нового президента та створити коаліцію.

«Народний контроль» та «Громадянська позиція» – це лише початок. Якщо вдасться розширити нашу політичну платформу, тоді буде реальний шанс викинути від керування державою олігархічні клани. Це правильний шлях зміни нашої держави. Люди чекають об’єднання і наша платформа не зрадить очікування та довіру суспільства», – додав нардеп.